Herkes ne besliyor?

Topirak

Majör Karınca
Üye
Herkes beslediği hayvanalrı yazsın biraz konuşup eylenelim bu son zamanlarda.
Ben
kedi,salyangoz,karınca,kuş,hamster besliyorum

Utgea

İşçi Karınca
Üye
Muhabbet Kuşu, 3 farklı tür karides, Red Tuxedo Koi Lepistes ve sanırım yakında 1 çift Dev Afrika Salyangozu sahipleneceğim. Yine aynı şekilde şu an olmasa bile ekonomik anlamda hazır olduğumda 1 adet vampir yengeç paludaryumu düşünüyorum.

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/2R0Ls
Akvaryum Moderasyon
Üye
Sibirya kurdu(Ares)
Scottish fold(Gece)
British shorthair(Gece'nin kızı Latina)
Dev afrika salyangozu(Gary)
Dev afrika salyangozu(cherry[Küçük olan adını değiştirdim])
7 red scarlet discus
messor kolonisi 80-90 işçi (Akana'nın koloni)
Camponotus kolonisi 8 işçi (Plankton'un kolonisi

Sasuke

Yumurta
Üye
50 ye yakın kraliçe karınca kolonisi (ayrı ayrı koloniler) cennet papağanı 2 tane ,2 Japon balığı,leopard gecko ,4 juming Spider,2 tane kedi (birithis fold yazımı yanlış olabilir) şuna hatırladığım bu kadar canlı yemler var bıirde un kurdu ,Morio kurdu lobster…

melihgokcen

Larva
Üye
Semi adult Poecilotheria Regalis, Sling Poecilotheria Ornata, 2x Juvenile Pterinochilus Murinus, 1x Sling Pterinochilus Murinus, 1x Platymeris Bigguttatus assassin bug ve canlı yemler.

karıncabuldum

Pupa
Üye
1 adet Lasiodara pahyrbana (Batman)
1 adet Terrier cinsi köpek (Pusat)
1 adet tetra kolonisi 20 iscili (Kofunun kolonisi)
1 adet solenopsis kraliçesi (Diriliş isminin sebebi ölümden döndü o yüzden)
1 adet camponotus kraliçesi (Gölge)
1 adet balık japon balığı (polat)
Canli yemler:Un kurdu ve morio kurdu
İyi hobiler.

Emre52ege52

Pupa
Üye
1 adet muhabbet kusu
4 adet messor kralicesi (daha yumurtlamadilar
Ve canli yemler

The_Arthropod

Asker Karınca
Ansiklopedik İnsan
Üye
Muhabbet Kuşu, 3 farklı tür karides, Red Tuxedo Koi Lepistes ve sanırım yakında 1 çift Dev Afrika Salyangozu sahipleneceğim. Yine aynı şekilde şu an olmasa bile ekonomik anlamda hazır olduğumda 1 adet vampir yengeç paludaryumu düşünüyorum.
Vampir yengeç bulmakta bol şans diliyorum Hocam.

The_Arthropod

Asker Karınca
Ansiklopedik İnsan
Üye
Bulmak o kadar zor mu? Ben fikir aklıma ilk estiğinde kısa bir araştırma sonucu yavru olarak sahiplendirme yapan 3-4 kişi ile tanışmıştım.
Türkiye'de miymiş o satıcılar? Ben en son baktığımda vampir yengeç bulmak imkansızdı diye hatırlıyorum. Belki birileri ithal etmiştir yakın zamanda.

Utgea

İşçi Karınca
Üye
Türkiye'de miymiş o satıcılar? Ben en son baktığımda vampir yengeç bulmak imkansızdı diye hatırlıyorum. Belki birileri ithal etmiştir yakın zamanda.
Sanırım 2 kişi yurt dışından isteğe bağlı özel getirttiyordu dediğiniz gibi. Fakat tam olarak kişinin ismini hatırlamıyorum birisinin üreme oldukça kendi yavrularından düzenli sahiplendirme yaptığını biliyorum. Geçmiş mesajları bir kontrol edeyim ismini bulursam size özelden gönderirim hala besleme düşünceniz varsa özelden iletişime geçersiniz.

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/2R0Ls
Akvaryum Moderasyon
Üye
Sanırım 2 kişi yurt dışından isteğe bağlı özel getirttiyordu dediğiniz gibi. Fakat tam olarak kişinin ismini hatırlamıyorum birisinin üreme oldukça kendi yavrularından düzenli sahiplendirme yaptığını biliyorum. Geçmiş mesajları bir kontrol edeyim ismini bulursam size özelden gönderirim hala besleme düşünceniz varsa özelden iletişime geçersiniz.
ege akvaryumda sanki vardı bi sorun isterseniz.

Utgea

İşçi Karınca
Üye
Gece gece kafa kalmadı cümle çok saçma olmuş düzeltme*;

Diğer 1 kişinin ise Türkiye'de vampir yengeç beslediğini ve yavruları oldukça düzenli olarak sahiplendirme yaptığından kesin olarak eminim. Yani evet dediklerimden birisi Türkiye'de yaşamakta geçmiş mesajlara bakayım bulursam size özelden kendisinin de iznini alarak iletişim bilgilerini veririm.

The_Arthropod

Asker Karınca
Ansiklopedik İnsan
Üye
Gece gece kafa kalmadı cümle çok saçma olmuş düzeltme*;

Diğer 1 kişinin ise Türkiye'de vampir yengeç beslediğini ve yavruları oldukça düzenli olarak sahiplendirme yaptığından kesin olarak eminim. Yani evet dediklerimden birisi Türkiye'de yaşamakta geçmiş mesajlara bakayım bulursam size özelden kendisinin de iznini alarak iletişim bilgilerini veririm.
Anladım. Fakat uğraşmanıza gerek yok, şu an satın almayı düşünmüyorum, teşekkür ederim.

Celilkaran

Yumurta
Üye
1 adet messor kolonisi(50-60)işçili
1 adet camponotus sanctus kolonisi (20) işçili
1 adet solenopsis kraliçesi(yumurtalı)
3 adet tlitacolt albopolisum slingi
Canlı yem olarak da un kurdu var

Umudu

Pupa
Üye
Şuanda beslediklerim