Harpegnathos Venator İçin canlı yem önerisi

RüzgarDeveci07

İşçi Karınca
Üye
Şu an kendisi kargoda 3-4 güne elime ulaşmış olur canlı yem ne önerirsiniz ve tür hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz

RüzgarDeveci07

İşçi Karınca
Üye
Sadece benden daha bilgili var ise yardım amaçlı sordum yoksa çekirge dublaj tartara Madagaskar cırcır yer ben hangisi daha iyi olur diye sordum

ToxiTkAn

İşçi Karınca
Üye
Sadece benden daha bilgili var ise yardım amaçlı sordum yoksa çekirge dublaj tartara Madagaskar cırcır yer ben hangisi daha iyi olur diye sordum
Daha önce beslemediğim bir tür bence her birini tek tek deneyebilirsiniz karıncamın vereceği tepkiye göre devam edersiniz bu arada işçisi var mı yoksa solo kraliçemi

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Tartara ve cırcırlara daha fazla tepki veriyorlar bunları deneyebilirsin. Çöplerini yuva içinde kendi larvalarının yanına bıraktıktan sonra girişe bırakıyorlar,sürekli temizlemelisin ki küf ve mite gibi riskler oluşturmasınlar

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Torf olarak ne kullanabilirim
Nemi seven karıncalar oldukları için outworlde hindistan cevizli torf kullanabilirsiniz. Formikaryumda zaten yumurta yapacakları noktayı siz seçeceksiniz ve de yumurtalarında bulunduğu yer fazla nemli olacak. Larvalarını torfla sardıkları için nemli bölgeye kendiniz torftan ufak bir yataklık yapabilirsiniz. Ayrıca un kurdu yerine daha hareketli olan canlı yemler edinebilirsiniz.

Son düzenleme: