Gecko Bakımı Konusunda Yardım

ÇINARD

Yumurta
Üye
Ben leopard gecko almak istiyorum ve nasıl bakacağımı bilmiyorum. Haklarında bilgi aldıktan sonra sahipleneceğim.

Bulut_Mercan

Kraliçe Karınca
Üye
Neye yardımcı olalım tam olarak ve neden hepsini büyük harfle yazdınız?

n0wy

Yumurta
Üye
Buraya direk büyük harflerle konu açmak yerine leopard gecko bakımı nasıl olmalıdır şeklinde Google'da arama yapsanız galiba anlatmak istediğiniz bu.

ÇINARD

Yumurta
Üye
Elinizde leopard gecko varsa alıcam ve eksik bilgim vrsa ögrenırım

ÇINARD

Yumurta
Üye
sizden bilgi almak için geldim yardımcı olursan 2 yıldır sağlıklı güvenilir alabileceğim bir yer arıyorum hemen terslediniz

Bulut_Mercan

Kraliçe Karınca
Üye
sizden bilgi almak için geldim yardımcı olursan 2 yıldır sağlıklı güvenilir alabileceğim bir yer arıyorum hemen terslediniz
Dostum eksik bilgim var diyorsun sonra da 2 yıldır araştırıyorum diyorsun anlamadım. Teraryumu, kalsiyumu, vitamimi, ısıtıcısı her şeyi tamam mı canlının? Zaten hayvanı almak kolay özelden konuşalım bulurum sana eğer her şeyin hazırsa

RogueKangroo

Yumurta
Üye
Dostum eksik bilgim var diyorsun sonra da 2 yıldır araştırıyorum diyorsun anlamadım. Teraryumu, kalsiyumu, vitamimi, ısıtıcısı her şeyi tamam mı canlının? Zaten hayvanı almak kolay özelden konuşalım bulurum sana eğer her şeyin hazırsa
olaya biraz alakasız bi anda katılıyorum ama benim herşeyim var 4 farklı canlı yem aldım un kurdu morio tartara ve dubia herşeyi hazır ama internetten baktığım çoğu sitede ya hasta gibi görünen yada dolandırıcı olduğunu düşündüğüm insanlarla karşılaştım bi tanıdığınız veya siz direkt olarak satıyorsanız bana özelden yazarmısınız teşekkür ederim

F9rkan

Yumurta
Üye
Ben leopard gecko almak istiyorum ve nasıl bakacağımı bilmiyorum. Haklarında bilgi aldıktan sonra sahipleneceğim.
Bilginin ayağınıza gelmesini istemek yerine forumşardaki rehberlerden,tarayıcınızdan yahut youtubedan vs. araştırablirsiniz