Forum hakkında konu başlıkları önerileri

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Sürüngenler, hobi aşığı olduğunuz hayvanlar, hayvan ansiklopedisi, sürüngen ansiklopedisi, sorularınız, ve ben de bir kaç şey eklemek istiyorum karanlık mod ve ya tema değiştirme gibi ve telefondaki kullanıcılara daha iyi ortam ve canlı sadece mesajlaşmalı sohbet olabilir, misal alt kısmın bir üstüne gözüken mesajlara dokununca şu an canlı olan kişilerle canlı bir şekilde konuşmak gibi

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
Xenforo destekliyor mu bilmiyorum ama bakarız. Bu standart tema. Biraz editledim. Kendisinin gece modu yok malesef. Ama başka bir tema seçeneği daha oluşturup kullanıma açabilirim. Birden fazla kişiyi rahatsız ettiyse hallederiz.

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Xenforo destekliyor mu bilmiyorum ama bakarız. Bu standart tema. Biraz editledim. Kendisinin gece modu yok malesef. Ama başka bir tema seçeneği daha oluşturup kullanıma açabilirim. Birden fazla kişiyi rahatsız ettiyse hallederiz.
Abim benim konuma mesaj yazdığın için teşekkürler benim bilgisayarım yok normalde bir kaç forumda böyle şeyler yaptım ve öneride bulundum eğer seni az da olsa bilgilendirdiysem ne mutlu bana ben yazarlık yapıyordum sadece bir kaç öneri

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Bak ben diğer kısmına bir konu attım sürüngenler ne ile beslenir diye ama bir türlü aşağıdaki yazıyı düzenliyemiyorum 😂