Forum Çok Sessiz Normal mi?

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Aktiflik zamana göre değişiyor. Video atıldıktan sonra aktiflik artar genelde. Kış aylarında forum çok daha sessiz olacak, zor konu açılır. Şu an sezon sonlarına yaklaştık zaten.

Ünal

Larva
Üye
Olur öyle bugün az etkileşim olur yarın çok takılma böyle şeylere

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Aslında forumu konu açısından genişletmek lazım çok güzel olur.
Forumdaki herkes rehber açabilir. Kötü bir rehber değilse onaydan geçiririz zaten. Kendi konularınızı açabilirsiniz, okuruz, güzel olur.

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Konu dışı kategorisi mesela genişletilmeli.
Konu dışı kategoride istenilen çoğu şey konuşulabilir. Burası canlı forumu ne de olsa fakat yine de onuda önemseyip konu dışı için kategori açılmış görüyorum ki. Aklımıza takılan gündelik hayattan şeyler bile konuşulabilir ama dediğim gibi burası canlı forumu olduğu için genellikle konular canlılar ve yaşam alanları üzerinden konuşuluyor. Herhangi bir öneri veya şikayetiniz varsa, ilgili kategoriye konu açabilirsiniz.

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Dostum kafamdan çok güzel şeyler geçiyor fakat üşeniyorum.
Uğraştırıyor evet. Benim açmayı düşündüğüm pek konu vardı fakat rafa kaldırdım birçoğunu. Özellikle cins/tür tespitleriyle ilgili detaylı bir şey yapmayı düşünmüştüm ama vazgeçtim şu anlık.
Konu dışı kategorisi mesela genişletilmeli.
1-2 tane gerekli olan kategori var açacağımız. Bunu da iletirim belki.

ELVERiCi1453

Pupa
Üye
Konu dışını daha ne kadar genişletilebilir tuzlu su,yılan gibi katogorilerde bile aktiflik yok sadece kalabalık olur daha fazlası
Çünkü artık hobi denilen şey zengin işi ve en güzel kısımı illegal oldu, millet artık hobi yapmaya bile korkar oldu bu sebepten ötürü.