Formikarium ve Koloni Çekilişi

scragga

Yumurta
Üye
Arkadaşlar forumda yasak mı bilmiyorum ama Güzel bir formikarium ve koloni çekilişi yapacağım. Arkadaşların istekleri doğrultusunda 3d printer dan aldığım formikarium ve kolonimi içinizden ihtiyacı olan veya hobiye yeni başlayan 1 arkadaşıma ulaştıracağım. Video linkini bırakıyorum. Yasaksa konu hemen kaldırılabilir iyi hobiler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar özelden yazanlar dahil müsait olduğum sürece yardımcı olmaya çalışırım. Formikarium hediyesi bolca yolluyorum zaten. Uzun sürmeyecek şekilde stl dosyalarınız varsa basıp gönderimini de yaparım.

Son düzenleme:

nakamura

Yumurta
Üye
Formicarium da direk kraliçe karınca beslesek sıkıntı olur mu? İşcisi olmadan videodaki gibi ufak bir formicarium da mesela ?

Enesayblt

Yumurta
Üye
yeni başladım ama yaşadığım yer soğuk olduğu için kraliçe bulamıyorum ben katılmak isterim

scragga

Yumurta
Üye
Formicarium da direk kraliçe karınca beslesek sıkıntı olur mu? İşcisi olmadan videodaki gibi ufak bir formicarium da mesela ?
Videodaki hediye edilecek olan formicarium aslında bir outworld gibi. Test tüpü bağlı kalıyor. Hatta direk outworld desek yeridir. 25-30 belki 50 işciye kadar destekler. İlk başlangıçta cam tüpte nem oranı dengeli bir şekilde ilk batımı almanız daha sağlıklı olacaktır. İlk işciler çıktıktan sonra bu tarz formicaryum-outworldlere geçiş yaparsınız