Extatosoma Tiaratum

Tuna1000

Yumurta
Üye
Merhaba daha önce eklem bacaklı bir canlı edinmedim. Bu yüzden size danışmak istedim.
Sizce bu türü edinirken nelere dikkat etmeliyim veya nereden almalıyım? Bunlar hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Bir de konuyla alakasız, "Adana canlı yem" güvenilir mi?

Ekli dosyalar

• resim_2023-08-22_124054441.png
    resim_2023-08-22_124054441.png
    472 KB · Görüntüleme: 22

The_Arthropod

Majör
Ansiklopedik İnsan
Üye
Yaşam alanının yeterince geniş olmasına, nemlendirmeyi düzgün şekilde yapmaya ve elde ettiğiniz besin bitkilerinin ilaçlanmamış olmasına, mümkünse arabaların geçtiği yollara fazla yakın olup egzoz gazlarına fazla maruz kalmamış olmasına dikkat etmeniz iyi olacaktır. Adana Canlı Yem güvenilirdir fakat yılın en sıcak haftalarında kargoda canlıların veya yumurtaların zarar görme ihtimali ne kadar yüksek bilemiyorum.

Tuna1000

Yumurta
Üye
Yaşam alanının yeterince geniş olmasına, nemlendirmeyi düzgün şekilde yapmaya ve elde ettiğiniz besin bitkilerinin ilaçlanmamış olmasına, mümkünse arabaların geçtiği yollara fazla yakın olup egzoz gazlarına fazla maruz kalmamış olmasına dikkat etmeniz iyi olacaktır. Adana Canlı Yem güvenilirdir fakat yılın en sıcak haftalarında kargoda canlıların veya yumurtaların zarar görme ihtimali ne kadar yüksek bilemiyorum.
Bilgilendirme için teşekkürler. iyi forumlar.