elinde fazladan messor structor veya tetramorium caespitum olan varmı

rahmanyldz

Yumurta
Üye
3 yıldızr hobiyi uzaktan takip ediyorum karınca çiftliğim yeniden açılınca hobiye başlamaya karar verdim ama nereden karınca bulabileceğimi bilmiyorum elinde fazladan kolonisi olan varsa bana dm'den yazabilirmi

cnx

Larva
Üye
Merhaba Rahman,Dostum en iyisi 2 ay sonra uçuşlar olucaktır bekleyerek kendin bu hobiye başlayabilirsin,Sabrın yetmiyorsa farklı farklı satış siteleri önere bilirim senin için.Googla karınca satın al yazarak gereken siteler çıkacakdır karşına.

Son düzenleme:

CleamPeak

Yumurta
Üye

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
3 yıldızr hobiyi uzaktan takip ediyorum karınca çiftliğim yeniden açılınca hobiye başlamaya karar verdim ama nereden karınca bulabileceğimi bilmiyorum elinde fazladan kolonisi olan varsa bana dm'den yazabilirmi
Sana önerim satın alma, mart nisan aylarında orman gibi yerlere gidip uçuşta olan kraliçeleri bulabilirsin 🙂

bulutsensei

İşçi Karınca
Üye
hocam underground ant world sayfasında,
ant store turkey sayfasında ve karınca hobisi sayfasında satılık koloni veya sadece kraliçeler var. fakat en iyisi 2-3 ay sonra olacak uçuşları beklemen. ben onları bekliyorum ve o zaman elde edemezsem satın alacağım.