Ekipmanları Nereden Edinebilirim

berkaysonmze

Yumurta
Üye
Sıkı bi karınca çiftliğim takipçisiydim, izlediğim zamanlar elimde imkan olmadığı için hobiye başlayamadım, şuan imkanım var ancak gerekli tüp, tıkac, outworld gibi ekipmanları nereden edineceğimi bilmiyorum. İnternette yaptığım birkaç araştırmada karıncam.com gibi bazı yerleri buldum ancak halâ emin değilim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Barkın

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Sıkı bi karınca çiftliğim takipçisiydim, izlediğim zamanlar elimde imkan olmadığı için hobiye başlayamadım, şuan imkanım var ancak gerekli tüp, tıkac, outworld gibi ekipmanları nereden edineceğimi bilmiyorum. İnternette yaptığım birkaç araştırmada karıncam.com gibi bazı yerleri buldum ancak halâ emin değilim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Karıncam dan alışveriş yapılabilir fakat biraz pahalıdır antsore instagram üzerinden iletişime geçebilirsiniz outworld tıpa formicaryum vs birsürü şey mevcut

Bence bunların hiçbirine ihtyacınız yok blabmarketten 20 adet 16x160 mm tüplerden alarak sağlam bir şekilde giriş yapabilirsiniz cımbızıda yakınınızda bulunan fermuarcı ip kumaş satan veya birmilyoncularda bulabilirsiniz

Bunların yanında şekerli su için eczaneden 1 2 tl civarında olan 1 adet şırında alabilirsiniz