Doğada nasıl tarantula bulabilirim?

badolesthane44

Yumurta
Üye
Doğada tarantula bulup beslemem mümkün mü? Bazı canlılar gibi strese girip ölür mü? Besleyebilirsem nereden bulabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

aatom_karinca

Pupa
Üye
Doğada tarantula bulup beslemem mümkün mü? Bazı canlılar gibi strese girip ölür mü? Besleyebilirsem nereden bulabilirim?
Doğadan tarantula bulup beslemek bana göre mantıklı değil. Zaten Türkiye'de 4 tür var. Onun yerine ithalattan gelen çok daha güzel canlıları besleyebilirsin.

badolesthane44

Yumurta
Üye
Doğadan tarantula bulup beslemek bana göre mantıklı değil. Zaten Türkiye'de 4 tür var. Onun yerine ithalattan gelen çok daha güzel canlıları besleyebilirsin.
Ya biraz sorun o ilk deneyimim olacak işte para vermek istemiyorum belki vazgeçerim diye doğa da bulabileceklerim başlangıç türü ise doğadan almak isterim

ben10

İşçi Karınca
Üye
doğadan canlı almanızı hiç önermem. çok seyir zevki de olmaz. az bir ücrete tarantula bulabilirsiniz zaten üretimler var.

ben10

İşçi Karınca
Üye
çok değişir. facebook tarantula gruplarını takip edin öğrenirsiniz burdan anlatmam doğru olmaz

Barkın

Koloni
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Üye
Hocam dışarıdan bulup bakması daha kolay anlamında dedim canlı yem ve gerekli ortam temin edilirse o kadar zor değil.
Birdahakine bu şekilde yazdığınız gibi yazmalısınız yoksa herkes yanlış anlar. Bakım dediğinizde her şeyi ile ele almış olursunuz.