Dev afrika salyangozu yumurta bakımı

Topirak

Majör Karınca
Üye
Ne yaomaliyıp yaklasık 50 adrt yumurta var ayırıp bir kabın zeminine cocopeat koydum nemlendirimo yumurtaları bıraktım fakat kabın kapağı olmadıği için poşet ile örtüo biraz delik açtım ne yapılmalı bu süreçte ne zmana cıkarlar?20230112_222807.jpg
Birde anaçların kabında sanirım mite vardı onları dökerken ve temizlerken farkettim bende yumurtaları böyle birşeylerdi fakat normal mitedan baya büyüklerdi20230112_220610.jpg

mirzabedii

Yumurta
Üye
offf maşallah çok güzel gözüküyorlar. almak isterdim ama anca seneye alabileceğim sanırım

Mertali

Günlüğüme ulaşmak için 👉 https://tls.tc/2R0Ls
Akvaryum Moderasyon
Üye
Değişik minik canlılar hakkında bilgim yok. Yumurta bakımı konusunda da çok kasmana gerek yok. Yumurtaları torfun içine göm, her gün de 3-5 fıs nemlendirmeye çalış. Kaç günde çıkacakları hakkında da bilgim yok ama tahminen 20 güne çıkarlar. Bende tecrübeyle öğreniyorum. Henüz çiftleştirmediğim içinde çok bir bilgim yok maalesef.

Topirak

Majör Karınca
Üye
Değişik minik canlılar hakkında bilgim yok. Yumurta bakımı konusunda da çok kasmana gerek yok. Yumurtaları torfun içine göm, her gün de 3-5 fıs nemlendirmeye çalış. Kaç günde çıkacakları hakkında da bilgim yok ama tahminen 20 güne çıkarlar. Bende tecrübeyle öğreniyorum. Henüz çiftleştirmediğim içinde çok bir bilgim yok maalesef.
Teşekürler bir kaba aldım ve biraz cocopeat koydum nemlendirdim şuan bekliyorum sağ ol.

Deniz_z

Yumurta
Üye
Ne yaomaliyıp yaklasık 50 adrt yumurta var ayırıp bir kabın zeminine cocopeat koydum nemlendirimo yumurtaları bıraktım fakat kabın kapağı olmadıği için poşet ile örtüo biraz delik açtım ne yapılmalı bu süreçte ne zmana cıkarlar?Ekli dosyayı görüntüle 20788
Birde anaçların kabında sanirım mite vardı onları dökerken ve temizlerken farkettim bende yumurtaları böyle birşeylerdi fakat normal mitedan baya büyüklerdiEkli dosyayı görüntüle 20789
Parazite benziyor sanki, ne olduğunu bilen varsa yazabilir mi merak ettim