Denizlide kraliçe

Alef

Yumurta
Üye
Denizlide kraliçe arıyorum nerden bulabilirim?

Alef

Yumurta
Üye
Öncelikle değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için çok müteşekkir oldum efendim. Sizlere bir diğer sorumu yöneltmek istemekteyim. Bu kadar eşsiz ve enfes bilgilere nerden nazır oldunuz?

efekan

İşçi Karınca
Üye
Öncelikle değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için çok müteşekkir oldum efendim. Sizlere bir diğer sorumu yöneltmek istemekteyim. Bu kadar eşsiz ve enfes bilgilere nerden nazır oldunuz?
Aslında doğru söyledi. Aramanız lazım öyle bir yada iki gün değil. Bulana kadar arayacaksınız. Bende bulamamıştım ama bir gün dışarı çıktım yaz ayından dolayıda uçuşlar çok olmuş demek ki 10 ile 15 arası tapinoma kraliçesi buldu. Şu an bakıyorum ve yumurtalılar. Şans işi. Zaten yaz aylarında bir çok cins uçuş yapar.

drusus

Pupa
Üye
Arkadaşın direkt konum falan atmasını mı bekliyordun dostum? Arayarak bulacaksın.

Gazinocu

Yumurta
Üye
Denizlide kraliçe arıyorum nerden bulabilirim?
Çamlık ve Cerrahi Hastahanesi taraflarında bulabilirsin. Özellikle son zamanlarda havalar çok güzel Denizli'de. Ormana yakın olan çoğu yerde vardır. Hiç olmadı seyir tepesi tarafları gezmeye çıktığında bakabilirsin( rakım biraz yüksek ama oranın, rakımın yüksek olması bulmanı etkiler mi bilmiyorum).
-Keyifli Hobiler

Alef

Yumurta
Üye
Çamlık ve Cerrahi Hastahanesi taraflarında bulabilirsin. Özellikle son zamanlarda havalar çok güzel Denizli'de. Ormana yakın olan çoğu yerde vardır. Hiç olmadı seyir tepesi tarafları gezmeye çıktığında bakabilirsin( rakım biraz yüksek ama oranın, rakımın yüksek olması bulmanı etkiler mi bilmiyorum).
-Keyifli Hobiler
Çok teşekkür ederim aramaya başlayacam