Çıyan Firar...

Emirhançetin

Yumurta
Üye
10 cm cingulata'm teradan kaçmış nasıl tırmandı? Ya da havalandırmadan çıkabilir mi? Hapı yuttuk annem bulmadan ben bulmalıyım nereden bulabilirim😅

Ekli dosyalar

• 16833878671715413619863513793453.jpg
    16833878671715413619863513793453.jpg
    29.1 KB · Görüntüleme: 28

Lazesay

Yumurta
Üye
10 cm cingulata'm teradan kaçmış nasıl tırmandı? Ya da havalandırmadan çıkabilir mi? Hapı yuttuk annem bulmadan ben bulmalıyım nereden bulabilirim😅
Yaşam Alanı Yeterli Olmayabilir Ama Yeterli Olup Bir Boşluk Bulup Çıkmışta Olabilir
16 Dk Önce Atmışsın Umarım Bulmuşsundur :D

Herba

Yumurta
Üye
Mağaraya çıkmış, havalandırma deliğinden elini kolunu sallaya sallaya çıkmış. Geçmiş olsun
Toprak altında olmadığından emin misiniz bu arada

Lazesay

Yumurta
Üye
Mağaraya çıkmış, havalandırma deliğinden elini kolunu sallaya sallaya çıkmış. Geçmiş olsun
Bende onu diyecektim de çiyan besleyen toprak altında olup olmayacağını bilir heralde ama toprak baya kalın içinde olabilir

Emirhançetin

Yumurta
Üye
Evet dakikalarca karıştırdım toprağı yok..
Bu arkadaş gerçekten mağaranın üzerine çıkıp 3 4 cm lik mesafeye kafasını uzata uzata kaçtıysa bırakın kaçsın misali helal olsun😂

Emirhançetin

Yumurta
Üye
Yaşam Alanı Yeterli Olmayabilir Ama Yeterli Olup Bir Boşluk Bulup Çıkmışta Olabilir
16 Dk Önce Atmışsın Umarım Bulmuşsundur :D
Üzgünüm odamı karış karış aradım bulamadım umarım temizlik yaparken kendi odasında felan denk gelmez evlatlıktan reddedilirim😀

xqewz

Larva
Üye
Odanın en fazla neme sahip kısmında dolap falan altına bak eğer uzaklara gitmediyse oradadır.

Herba

Yumurta
Üye
Evet dakikalarca karıştırdım toprağı yok..
Bu arkadaş gerçekten mağaranın üzerine çıkıp 3 4 cm lik mesafeye kafasını uzata uzata kaçtıysa bırakın kaçsın misali helal olsun😂
Olduğu yerden aşağı yukarı yarı boyu kadar yükselebiliyorlar. Odanın bir köşesine nemli bir havlu vs koysan gelebilir mi belki bilmiyorum ama canlının boyu da pek büyük değilmiş söylediğine göre, bana kalırsa bir daha göremezsin gibi geliyor :D Forumun sağ üst köşesinden daha önceki başlıkları bir arat istersen