Cinsi nedir, besleyebilir miyim?

Thebatu

Yumurta
Üye
Odamda buldum cinsi türü ne beslenilebilirmi

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Daha iyi çeker misiniz fotoğrafını?

Thebatu

Yumurta
Üye
Enfazla bukadar netliyor abdomeninde beyaz noktalar var ve sırt kısmında beyaz bir çizgi var

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Dostum kapağı aç üstten çek en azından

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Canlıyı ne kadar çekin desemde alanı da çekiyorsunuz,neyse. Agelenidae familyasından olduğu yönünde fikrim veya Lycosidae familyasından. Doğaya salmanız daha iyi

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Agelenopsis potteri var. Özellikle avrupada rusya ukrayna Türkiye, karadenizin kuzeyi Türkmenistan ve Kırgızıstan :) Tabi ki dediğin gibi büyük bir kısmı yok amerikada yaygın olan bir tür.
Birkaç kaynağa daha baktım fakat yine Türkiye'yi göremedim ben. Rusya, Ukrayna, Kırgızistan ve Kuzey Amerika'nın bazı bölgelerinde olduğu yazıyor sadece.

Umudu

Pupa
Üye
Söyledikleri gibi fotoğraflar çok net değil ama genç bir agelena olabilir. Sadece benzettim :)

phawula

İşçi Karınca
Üye
Aynı iklim kuşağı üzerinde ve geniş ticaret ağı olan ülkeler arasında birbirinin aynısı canlıların olması çok olağan bir durum. Sonuçta ilk tarantulalar milyonlarca yıl önce aynı kara parçası üzerinden yayılım gösterdi. Görseldeki canlıda çok olağan dışı yaşam koşulları aramayan türden bir canlı. Kolaylıkla ülkemizde de yaşamını sürdürebilir. Bu tarz şeyler ile çok ilgili bir ülke olmadığımız için bu canlıların sınıflandırılması yurt dışındaki yerler kadar detaylı yapılmıyor.

phawula

İşçi Karınca
Üye
Birkaç kaynağa daha baktım fakat yine Türkiye'yi göremedim ben. Rusya, Ukrayna, Kırgızistan ve Kuzey Amerika'nın bazı bölgelerinde olduğu yazıyor sadece.
Ama tabi ki söylediğinde haklısın. Senin anlatmak istediğin daha olağan bir durum ben biraz daha yoruma dayalı gidiyorum :)