Camponotus ve Cataglyphis’ler

Bora

Larva
Üye
Camponotus ve Cataglyphis’ler için kesinlikle 1.8 - 18 ebatlarında tüpler mi gerekli? Bende sadece 1.6 - 16 ebatlarındakiler var ve bu aralar yeni tüp bulmakta biraz güçlük çekiyorum.
——————————————————————
__Yardımcı olmaya çalışanlara teşşekür ederim__
🙂

Moderatör tarafında düzenlendi:

Antlantis

Nanitik
Üye
Componotus ve Cataglyphis’ler için kessinlikle 1.8 - 18 ebatlarında tüpler mi gerekli? bende sadece 1.6 - 16 ebatlarındakiler var ve bu aralar yeni tüp bulmakta biraz güçlük çekiyorumda
——————————————————————
__Yardımcı olmaya çalışanlara teşşekür ederim__
🙂
Merhaba, öyle bir zorunluluk yok. Camponotus ve Cataglyphisler genel olarak büyük cinslerdir ama 16x160mmlik tüplerde bakılabilir. Keyifli hobiler.

Lyna

Yumurta
Üye
Yalnız Cataları sadece tüpte besleyemezsiniz. Rehber bölümündeki ilgili konuya bakmanızı tavsiye ederim.

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Yalnız Cataları sadece tüpte besleyemezsiniz. Rehber bölümündeki ilgili konuya bakmanızı tavsiye ederim.
Beslenebilir, öyle bir şart yok. Outworldsüz ve kumsuz yumurta alan hobiciler oldu. Yalnızca tüpte bakarak işçi çıkaranları da gördüm.

Alperen_shnkyy

Yumurta
Üye
Beslenebilir, öyle bir şart yok. Outworldsüz ve kumsuz yumurta alan hobiciler oldu. Yalnızca tüpte bakarak işçi çıkaranları da gördüm.
Evet ben de aldım ama pupa kılıfı için materyal gerekli. Materyal olmayınca çok sağlıklı olmuyor. Ve outworld ile kraliçenin strese girmeden beslenmesini sağlamak daha kolay.