Camponotus sanctus

EnesAnT

Larva
Üye
Ankara'da yaşıyorum ve camponotus sanctus kraliçesi edinmek istiyorum belli başlı kaynaklarda iç Anadoluda değil ege bölgesinde olduğu idda ediliyor bu durum gerçekten böylemi diye bir konu açmak istedim bilenler yardımcı olursa sevinirim. İyi hobiler:)

İgnifer

Nanitik
Üye
Ankara'da yaşıyorum ve camponotus sanctus kraliçesi edinmek istiyorum belli başlı kaynaklarda iç Anadoluda değil ege bölgesinde olduğu idda ediliyor bu durum gerçekten böylemi diye bir konu açmak istedim bilenler yardımcı olursa sevinirim. İyi hobiler:)

Daha önce karşıma çıkmadı izlediğim videolarda ege kıyılarında bulunabileceği yazıyordu, Ankara da varsa yoksa messor
doğrudur ankarada bulursam bilgisini yazarım foruma

araxios

Yumurta
Üye
yaşadığınız şehirdeki bulduğunuz kraliçeler ile takas yapabilirsiniz (ytd)

EmirGulmen

Yumurta
Üye
Ben Manisada yaşıyorum geçen yaz 10 dan fazla camponotus sanctus kraliçesi gördüm eğer bu mevsim yakalarsam sana 2-3 tane gönderirim