Cam test tüpü

Spry_mrs

Yumurta
Üye
Arkadaşlar benim buralar messor kaynıyor cam test tüpü bulabileceğim bir yer örneği verirmisiniz

Zerdüşt

Larva
Üye
Labaratuvar malzemesi satan herhangi bir yerden alabilirsin

Şairbey

Yumurta
Üye
Olduğun il ilçe yazıp ınternetten Laboratuvar malzemeleri, kimya diye arat. Adresler ve telefon numaraları oluyor zaten. Ararsın varsa gider alırsın.

Spry_mrs

Yumurta
Üye
kırtasiyelerde var ocak ayında 3 tl ye aldım :)
Teşekkürler buldum hocam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Messor mu kaynıyor:( 3 gündür bulamıyorum ben. Hangi şehir? Kırtasiyelerde var bu arada

Messor mu kaynıyor:( 3 gündür bulamıyorum ben. Hangi şehir? Kırtasiyelerde var bu arada.
Eskişehirde dışarı çıkmıştım ondan önceki gün yağmur vardı, almadım ama 20 tane yuva ve kazan karınca buldum öğlen 3-4 gibi

Sydrotik

Yumurta
Üye
Teşekkürler buldum hocam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Eskişehirde dışarı çıkmıştım ondan önceki gün yağmur vardı, almadım ama 20 tane yuva ve kazan karınca buldum öğlen 3-4 gibi
Gördüğünüz her kraliçeyi almazsınız umarım. Çünkü doğanın düzenini bozmamak gerekir.

Bora

Larva
Üye
Gördüğünüz her kraliçeyi almazsınız umarım. Çünkü doğanın düzenini bozmamak gerekir.
Dünyada milyonlarca karınca yuvası var o milyonlarca karınca yuvalarındanda her ay binlerce hatta onbinlerce kraliçenin uçuş yaptığını düşünürsek özelliklede çok bilinmeyen bunun gibi bir hobide bizim aldığımız bir iki tane hatta öyle birşey olmaz ama beş tane kraliçenin doğaya nadıl bir zararı olacak anlamadım ?? Gördüğümüz her kraliçeyi almanın zararı doğaya değil bize olur o kadar fazla kraliçe alırsak (her yeni başlayan çoğunlukla öyle yapıyor ve sonucunu görüyor) hobiden soğuruz lütfen daha mantıklı yorumlar yapınız sadecw uyardım ve anlattım ama herkes böyle anlatamaz iyi hobiler 🙂

Sydrotik

Yumurta
Üye
Dünyada milyonlarca karınca yuvası var o milyonlarca karınca yuvalarındanda her ay binlerce hatta onbinlerce kraliçenin uçuş yaptığını düşünürsek özelliklede çok bilinmeyen bunun gibi bir hobide bizim aldığımız bir iki tane hatta öyle birşey olmaz ama beş tane kraliçenin doğaya nadıl bir zararı olacak anlamadım ?? Gördüğümüz her kraliçeyi almanın zararı doğaya değil bize olur o kadar fazla kraliçe alırsak (her yeni başlayan çoğunlukla öyle yapıyor ve sonucunu görüyor) hobiden soğuruz lütfen daha mantıklı yorumlar yapınız sadecw uyardım ve anlattım ama herkes böyle anlatamaz iyi hobiler 🙂
Zaten 4e 5e birşey demedim. 20 tane gördüm diyordu ona dedimö