Bunlar mite mı ?

StickCinnamon

Yumurta
Üye
Merhaba 1-2 hafta önce kraliçe buldum test tüpünün içerisinde değişik canlılar gördüm bunlar nedir ?IMG_20220501_194016.jpg

Wenorall

Yumurta
Üye
Muhtemelen mite karıncanın kendi boyutu kadar bir limon parçasını kesip tüpün içerisine koyun kraliçe kendisini temizleyecektir. Yumurta veya işçi yoksa endişelenmenize gerek yok fakat eğer varsa tehlikeli olabilir çünkü bunlar kırmızı mite , yapıştıkları hayvanların kanlarıyla beslenirler. Eğer işçili koloniyse limonun büyüklüğünü arttırın.

StickCinnamon

Yumurta
Üye
Muhtemelen mite karıncanın kendi boyutu kadar bir limon parçasını kesip tüpün içerisine koyun kraliçe kendisini temizleyecektir. Yumurta veya işçi yoksa endişelenmenize gerek yok fakat eğer varsa tehlikeli olabilir çünkü bunlar kırmızı mite , yapıştıkları hayvanların kanlarıyla beslenirler. Eğer işçili koloniyse limonun büyüklüğünü arttırın.
Sadece kraliçe var sanırım aldığımda geldi çünkü gövdesinde görmüştüm buna benzer bir şeydi dediğinizi yapacağım teşekkürler.

Ares

Süper Koloni
Moderatör
Yardımsever
Üye
Bu fotoğrafa bakacak olursak bayaa bi emmiş zaten kraliçeyi telefonunuzda makro lens varsa biraaz inceleyin. Çıplak gözlede görülüyor aslında ama size kalmış