Brachypelma albopolisum

Celilkaran

Yumurta
Üye
Brachypelma albopolisum hakkında bilgisi olan var mı ? Çok fazla bir şey bulamadım şimdiden teşekkürler

phawula

İşçi Karınca
Üye
Sakin bir tür. Yemi hemen kapar genelde. Teraryuma bir su kabı koyman iyi olur. Ayrıca torfu yüksek tut kabuk zamanı kazıyorlar. Çok fazla nemlemene gerek yok %60-70 arası iyi. Moria, lobster, dubia her türlü yemi kabul eder. Beslemesi ve bakımı keyifli bir türdür. Yarı tünel yarı yer türüdür. Sormak istediğin şeyler varsa yazabilirsin.

Celilkaran

Yumurta
Üye
Ailemden dolayı sadece Kurt türlerini besleyebiliyorum büyükken de un kurdu versem her zaman böcek kurt

phawula

İşçi Karınca
Üye
Canlının boyuna göre verebilirsin işte büyüdüğünde de büyük yem vermen lazım ki dişinin kovuğuna gitsin

Celilkaran

Yumurta
Üye
Eğer küçükse bile 2 tane versem olur mu

Topirak

Majör Karınca
Üye
Ailemden dolayı sadece Kurt türlerini besleyebiliyorum büyükken de un kurdu versem her zaman böcek kurt
O zaman un buffalo ve morio yap rahat olur ama tek killanımlık evde az durucak 10 20 dubia falan alsan hemen biter zaten öyle kabul edebilirler.

Celilkaran

Yumurta
Üye
Daha ilk tarantula m olduğu için bu kadar soruyorum zaten sling olduğu için sadece un kurdu vermem gerekmiyor mu adult olunca sizin dediğiniz gibi tek kullanımlık Dubai alırım birde bir sorum daha olucak ankara canlı yemden alınca yanında yataklık geliyormu

Topirak

Majör Karınca
Üye
Daha ilk tarantula m olduğu için bu kadar soruyorum zaten sling olduğu için sadece un kurdu vermem gerekmiyor mu adult olunca sizin dediğiniz gibi tek kullanımlık Dubai alırım birde bir sorum daha olucak ankara canlı yemden alınca yanında yataklık geliyormu
içine atıyor ama yanına koymuyor diye biliyorum bence kendin yataklık yap.

Yetkin

İşçi Karınca
Üye
cins ve tür adı değişti uzun zaman önce tliltocatl albopilosus şuanki adı

deno1020

Yumurta
Üye
Bu türü besleyenler tercihen belli bir kabuğa kadar sabit, ondan sonra minik tartaralarla besleme yapıyor. 0.5mm lik tartaralardan deneyebilirsin ağız tadı uyuyorsa karma besleme yapabilirsin