Bitkiler

Almuud

Yumurta
Üye
Evet, biliyorum burası bir egzotik canlı forumu ancak bitkilerde canlı ve egzotik olanları var. Şeklinde kötü bir şakayı da yapmış olayım : )
"Diğer" konu başlığının arasına kaynamış biçimde bulunan bitkiler ile ilgili konular görüyorum. Bitkiler ile ilgili ayrı bir konu başlığı açılabilir mi? Bitkiler ile ilgili çok fazla mesaj yok bu yüzden böyle bir konu başlığı açmıyoruz diyorsanız o zaman haklısınız. Ama bu başlığın açılmamasının nedeni moderatör yada başlık ile ilgilenecek kişi bulunamayışı ise ben başlık ile ilgilenebilirim...

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Hocam rehberiniz silinmedi, geç onaylandı. Geç onaylanması bir problem elbette. Bu sorun halledilecek.

Bitkilerle ilgili forum isteğinize gelirsek; eğer böyle bir talep varsa elbette forum açabiliriz. Bitki forumuyla ilgilenmeye de talipsiniz zaten. Eski Karınca Çiftliğim forumundan kalma bitki rehberlerini de düzenleyip tekrardan yayınlarız hem.

Bu hafta internete pek erişimim yoktu, o yüzden konunuzu bugün gördüm.

Son düzenleme:

Almuud

Yumurta
Üye
Hocam rehberiniz silinmedi, geç onaylandı. Geç onaylanması bir problem elbette. Bu sorun halledilecek.

Bitkilerle ilgili forum isteğinize gelirsek; eğer böyle bir talep varsa elbette forum açabiliriz. Bitki forumuyla ilgilenmeye de talipsiniz zaten. Eski Karınca Çiftliğim forumundan kalma bitki rehberlerini de düzenleyip tekrardan yayınlarız hem.

Bu hafta internete pek erişimim yoktu, o yüzden konunuzu bugün gördüm.
Eski metinlerin düzenlenmesine yardımcı olabilirim...
Yazının tek örneği buradaydı (başka kayıdım yok) göremeyince üzülmüştüm. Buraya da biraz sert bir üslupla yazmışım... rahatsızlık verdiysem özür dilerim.

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Eski metinlerin düzenlenmesine yardımcı olabilirim...
Yazının tek örneği buradaydı (başka kayıdım yok) göremeyince üzülmüştüm. Buraya da biraz sert bir üslupla yazmışım... rahatsızlık verdiysem özür dilerim.
Sorun yok hocam oruçluyken insana sinir geliyor bazen:D. Bayramdan sonra bitki forumunu açarız. Ben size DM üzerinden eski konuları da yollarım bi' bakarsınız.