Bioactive terarium

Baras

Yumurta
Üye
İyi forumlar arkadaşlar 1 hafta önce yeni bir biyoaktif terarium yaptım. Sonrasında içine bir miktar isopod attım fakat isopodlar hiç bir şekilde görünmüyor gün yüzüne çıkmıyor daha mısır yılanınıda koymadım teraryuma bi sorun mu var diye düşündüm 1 haftadır bekliyorım bi eksikliğim olduğunu düşünen isopdlar için yardımcı olacak varsa teşekkür ederim. Yada izmirde oturup isopod satabilecek varsa.

Ekli dosyalar

• IMG_2763.jpeg
    IMG_2763.jpeg
    134.1 KB · Görüntüleme: 21

Böcek_

Yumurta
Üye
İyi forumlar arkadaşlar 1 hafta önce yeni bir biyoaktif terarium yaptım. Sonrasında içine bir miktar isopod attım fakat isopodlar hiç bir şekilde görünmüyor gün yüzüne çıkmıyor daha mısır yılanınıda koymadım teraryuma bi sorun mu var diye düşündüm 1 haftadır bekliyorım bi eksikliğim olduğunu düşünen isopdlar için yardımcı olacak varsa teşekkür ederim. Yada izmirde oturup isopod satabilecek varsa.
Öncelikle yaptığınız terarium çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık. Terariumda ışık olduğu sürece ısopodlar dışarı çıkmazlar. Kendilerine (nemli) saklanacakları bir yer bulup gündüzü atlatırlar. Isopodları gözlemlemek istiyorsanız gece karanlıkta çok loş bir ışık yardımıyla gözlemleyebilirsiniz.
Bende kendi terariumda isopod, miliped ve springtaili sadece gece bir arada gözlemleyebiliyorum.
Renkli ısopodlar almak istiyorsan facebook sayfaları var diye biliyorum.