İnceleniyor Bildirim Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrgkgz03

Yumurta
Üye
Takip ettiğimiz konulara gelen etkileşim bildirimleri, bildirimler bölümünde görünmüyor. Bildirimlere tıkladığımda yenileniyor ve görünüyor. Bildirimlere tıklamadan bildirip olup olmadığını göremiyorum. Sizde de böyle mi?

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Ben bildirim konusunda sorun yaşamadım henüz. Hatta seçim yapılırsa e-mail olarak bile bildirim geliyor. Sorunsuz çalışıyor bende en azından.

emrgkgz03

Yumurta
Üye
Ben bildirim konusunda sorun yaşamadım henüz. Hatta seçim yapılırsa e-mail olarak bile bildirim geliyor. Sorunsuz çalışıyor bende en azından.
Mail olarak bildirim geliyor. Ancak sağ üstteki çan üzerinde herhangi bir bildirim görünmüyor. Yani 1 şeklinde uyarı vermiyor. Çan a tıkladığımda görüyorum yeni bildirimleri.

EmreCaN06

Yumurta
Üye
bendede öyle bugun farkettim geç düşüo bildirimlere tıklayınca gözüküyor

MGPrime

İşçi Karınca
Üye
Mail olarak bildirim geliyor. Ancak sağ üstteki çan üzerinde herhangi bir bildirim görünmüyor. Yani 1 şeklinde uyarı vermiyor. Çan a tıkladığımda görüyorum yeni bildirimleri.
Ben sayfayı yeniliyerek görüyorum telefondan kolay oluyor

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Bende o bildirimde de sorun yok. Bildirim geldiğinde sayısı görünüyor orada. Kullandığınız web tarayıcısı eski sürüm olabilir veya bildirim geleceğini düşündüğünüz bir konu varsa sayfayı yenilemeyi deneyin. Belki o zaman görünebilir.

OrzelKova

Yumurta
Üye
Bende bir sıkıntı yok, hesabından çıkış yapıp tekrar girersen belki düzelebilir. (emin değilim)

emrgkgz03

Yumurta
Üye
Evet şimdi fark ettim. Sayfayı yenilediğimde gösteriyor 1 bildirim olarak. Yenilemeden göstermiyor.

Okan

Pupa
Üye
Sayfayı anlık yenileyiniz, ufak tefek problem bunlar arkadaşlar zamanla yavaş yavaş sorunların giderileceğini tahmin ediyorum

ÖmerAstam

Larva
Üye
Takip ettiğimiz konulara gelen etkileşim bildirimleri, bildirimler bölümünde görünmüyor. Bildirimlere tıkladığımda yenileniyor ve görünüyor. Bildirimlere tıklamadan bildirip olup olmadığını göremiyorum. Sizde de böyle mi?
Masaüstü mü yoksa mobilde kullanırken mi bu şekilde

ÖmerAstam

Larva
Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...