Başlangıç için tür önerisi

Poyrazing

Yumurta
Üye
Tarantula hobisine başlamak için en uygun tarantulalar nedir?

Argentavis

Kraliçe Karınca
Eklem Bacaklı Moderasyon
Yardımsever
Üye
Arama kısmından benzer konulara ulaşabilirsiniz, cevapları mevcut.

badolesthane44

Yumurta
Üye
Tarantula hobisine başlamak için en uygun tarantulalar nedir?
Nasıl bir tarantula istediğine bağlı olarak başlangıç türleri var. Tarantula rehber bölümünden -başlangıç için uygun olup olmadığı dahil- tarantula türleri hakkında bilgiler alabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Poyrazing

Yumurta
Üye
Nasıl bir tarantula istediğine bağlı olarak başlangıç türleri var. Tarantula rehber bölümünden -başlangıç için uygun olup olmadığı dahil- tarantula türleri hakkında bilgiler alabilirsin.
P. Murinus düşünüyorum uygunmudur?

ben10

İşçi Karınca
Üye
önermem fazlaca hızlı ve agresif. hayvanların doğasını anlayana kadar hızlı türler edinmenizi önermem beslemeye yapmak için açtığınız anda evin duvarında bulabilirsiniz. daha yavas ve sakin türler öneririm albopilosum gibi. ama ben zaptederim derseniz alın tabi muri de güzeldir

badolesthane44

Yumurta
Üye
Benim bildiğim başlangıç için uygun değil ele alınmaz ama beslemek istersen küçüklükten alır, hızına ve sıçraması dikkat edersen birşey olmaz diyeni de gördüm, ama bence uygun değil yinede senin kararın eğer zıplayınca ne olacak ben onu yakalamak için uğraşırım ve ele almam dersen alabilirsin

Benim önerim karınca çiftliğim kanalının ilk tarantula videosu olan kaçak var adlı video yu izleyin ve öyle karar verin orada murinusu tam manasıyla görürsünüz