Arkadaşlar Messor türü olan kraliçe karıncam yumurtaladı ne yapmalıyım.

Ares

Süper Koloni
Moderatör
Yardımsever
Üye
Ben muhabbet kuşu yerine çim tohumu almıştım onun verebilirmiyim.
Çim tohumları genelde ilaçlı oluyor vermenizi tavsiye etmem. Ayrıca ilk çıkan işçiler tohum kirabilecek düzeyde değiller tohumları kendiniz kırarak vermelisiniz. Canlı yeminiz varsa ilk canlı yem verin

Teodora

Yumurta
Üye
sadece çim tohumu vermeni önermem karışık tohumlar koloni için daha besleyici olur. Şimdilik çim tohumu verip daha sonra karışık tohum almanı öneririm.

Efehan1903

Yumurta
Üye
sadece çim tohumu vermeni önermem karışık tohumlar koloni için daha besleyici olur. Şimdilik çim tohumu verip daha sonra karışık tohum almanı öneririm.
Peki çim tohumu versem bişey olurmuş zaten mix yapıcam ama rica etsem un mikro un kurdu alabileceğim bir yer söylermisini

Teodora

Yumurta
Üye
Ankara canlı yem, adana canlı yem, underground ant world, veya trendyola bakabilirsin. ben buralardan alıyorum genellikle. Arkadaşın dediği gibi çim tohumu ilaçlı olabilir herhangi bir süpermarketten muhabbet kuşu yemi alıp pense yardımıyla ezip verebilirsin.

Efehan1903

Yumurta
Üye
Çim tohumları genelde ilaçlı oluyor vermenizi tavsiye etmem. Ayrıca ilk çıkan işçiler tohum kirabilecek düzeyde değiller tohumları kendiniz kırarak vermelisiniz. Canlı yeminiz varsa ilk canlı yem verin
Benim vereceğim çim tohumu

Ekli dosyalar

• 20230408_144936.jpg
    20230408_144936.jpg
    62.8 KB · Görüntüleme: 16

Muhammet18

Pupa
Üye
Dostum cimtohumlari çoğu zmn hem boş hemde ilaçlı oluyor oyuzden bı petshopcu dan az bişi tohum almanı öneririm