Arkadaşım Messor Kolonisi Patlattı

dogukant28

Yumurta
Üye
arkadaşım nerdeyse 5 yıllık doğadaki bir koloniyi bulmuş 15 kraliçeye yakın messor kolonisiymiş 2 kraliçe biraz yumurta ve işçi almış ordan başarılı olmaz diye biliyorum ama olur mu?

hasany

Koloni
Ekip
Karınca Moderasyon
Yardımsever
Deneyimli Hobici
Üye
Öncelikle neden böyle bir işe kalkıştığınızı anlayamadım. Zaten neredeyse her gün bir çok türün uçuşları gerçekleşiyor. Kraliçeden büyütmek varken, uçuş gerçekleştirecek koloniye zarar verip olacak uçuşları da patlatıyorsunuz aslında. Arkadaşınız için konuşuyorum. Başarılı olup olamayacağını bilemeyiz. Ama başarı oranı pek yüksek olmuyor genelde. Kısacası desteklemiyorum bunu yapmasını.

dogukant28

Yumurta
Üye
Öncelikle neden böyle bir işe kalkıştığınızı anlayamadım. Zaten neredeyse her gün bir çok türün uçuşları gerçekleşiyor. Kraliçeden büyütmek varken, uçuş gerçekleştirecek koloniye zarar verip olacak uçuşları da patlatıyorsunuz aslında. Arkadaşınız için konuşuyorum. Başarılı olup olamayacağını bilemeyiz. Ama başarı oranı pek yüksek olmuyor genelde. Kısacası desteklemiyorum bunu yapmasını.
bende dedim bildiğimiz uçuş yapan biryer vardı ordan uçanları alalım diye ama dinlememiş beni şimdi vazgeçirmeye çalışıyorum

Ares

Süper Koloni
Yardımsever
Üye
Vazgeçirmeye çalışsanız ne değişecek? Koca koloniyi patlattı zaten, arkasında bıraktığı koca zarar kolaylıkla mı düzelecek sanıyor?

dogukant28

Yumurta
Üye
Vazgeçirmeye çalışsanız ne değişecek? Koca koloniyi patlattı zaten, arkasında bıraktığı koca zarar kolaylıkla mı düzelecek sanıyor?
bilmiyorum aklında ne vardı çok güzel bi koloniydi keşke yapmasaydı :(