Annem babam karınca istemiyor

Casstien

Yumurta
Üye
Bir karınca kolonisi yapmak istiyorum fakat annemle babam izin vermiyor eve yayılırlar, yazık değilmi onlar doğada yaşar camda değil fln gibi bahaneler söylüyorlar
Be yapmalıyım böyle sorunlar yaşayanlar vardır ne dediniz yardımcı olurmusunuz lütfen

Egzomen1

Yumurta
Üye
Bir karınca kolonisi yapmak istiyorum fakat annemle babam izin vermiyor eve yayılırlar, yazık değilmi onlar doğada yaşar camda değil fln gibi bahaneler söylüyorlar
Be yapmalıyım böyle sorunlar yaşayanlar vardır ne dediniz yardımcı olurmusunuz lütfen
Bende aynı durumu örümcek beslemek istediğimi söyledim ilk izin vermediler sonra bir gün örümceği aldım eve gittim zili çaldım annem açtı kapıyı dedi elindeki kapda ne var dedi bende örümcek dedim ve girdim eve annem bak örümcek beslencek hayvan değil dedi ama zaman zaman alıştı hatta babamla annemde sevmeye başladı yani sana diyeceğim al test tüpünü git dışarıya kraliçe ara al test tüpüne getir evezaman zaman kabullenirler

Uçangecko

Larva
Üye
Merhaba iyi forumlar dostum 🙂 ailenle oturup onlara karıncalar hakkında birkaç bilgi verip onlara ilgini ve alakanı belli etmelisin , gözündeki hevesi ,ilgi ve alakası görünce bence onlarda tatmin olucaktır 20/25 gün içinde tahminin uçuşlar başlar iyi forumlar dilerim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

şu videoyu izle ve izlet etkili olabilir

Casstien

Yumurta
Üye
Merhaba iyi forumlar dostum 🙂 ailenle oturup onlara karıncalar hakkında birkaç bilgi verip onlara ilgini ve alakanı belli etmelisin , gözündeki hevesi ,ilgi ve alakası görünce bence onlarda tatmin olucaktır 20/25 gün içinde tahminin uçuşlar başlar iyi forumlar dilerim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:
Denedim ama olmadı

cnx

Pupa
Üye
Dostum en iyi taktik şu gidiceksin diyeceksin ki ödevim için önemli hocam bana bunu proje olarak verdi ve bakmamı istedi karşılığında bana not vericek.

Vazonax

Pupa
Üye
Keşke izin istemeseydin ben izin istesem vermezlerdi aldım koydum eve neolcak bunlar dediler bende beslicem dedim karincamı beslenirmiş sal hayvanlari yazık dediler bende anlattım bunlar artik alıştı dışarda ölürler dedim şimdi babam benden habersiz geliyo bakıyor bazen kutulara annem yemek yaparken kıyma alıyorum az bise iyi bak hayvanlara diyo :)

Azoreal

Larva
Üye
Şahsen ben söylemeye bile gerek duymadım direkt eve soktum sonra canlı yem için de aynı şeyi yaptım başta mırın kırın eden ailem şu an canlıların besleme zamanı geldiğinde beslemicek misin diye bana besleme zamanlarını hatırlatıyorlar alışırlar düşündüğün kadar büyük bir problem değil çözülür