Ankarada Kralice Sahiplenmek İstiyorum

ogzdgn

Yumurta
Üye
Ankarada Messor Kraliçesi sahiplenmek istiyorum kraliçenin işçili olmaması benim için daha iyi olur hobiye yeni başlayacagım için başından itibaren kendim gözlemlemek ve yetiştirmek istiyorum yardımcı olabilecek kişiler ulaşırsa sevinirim.

İgnifer

Nanitik
Üye
şuan uçuş yok uçuş zamanı bulursam ayırırım senin için

EnesAnT

Larva
Üye
Ankarada Messor Kraliçesi sahiplenmek istiyorum kraliçenin işçili olmaması benim için daha iyi olur hobiye yeni başlayacagım için başından itibaren kendim gözlemlemek ve yetiştirmek istiyorum yardımcı olabilecek kişiler ulaşırsa sevinirim.
dostum yardımcı olabilirim bende Ankaradayım ve mart aynını bekliyorum kışın kraliçe karınca bulmak nerdeyse imkansız o üzden mart aynı beklemek zorundayız daha detaylı öğrenmek istiyorum dersen bana Discord üzerinden 'Enes#1281 bu hesaba yazabilirsin veya internette kendin araştırabilirsin Mart ayına daha 2 ay var yeterde artar araştırman için.

ogzdgn

Yumurta
Üye
tsk ederim dönüşleriniz için
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kraliçe pakize yeni yuvasında güzel bir yasama inşallah nasip olursa başladı. Pakize için oda sıcaklığı 24 derece ideal midir zaten bu sezon kış uykusuna yatırmayacam inşallah önumuzdeki sezon yatırmısş olucam değerli bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim

Ekli dosyalar

• pakize.jpg
    pakize.jpg
    29.5 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme: