Ankara Messor Uçuşları Hakkında Bilgi

Mamush_

Yumurta
Üye
Hocamlar selam oncelikle iyi forumlar dilerim. Ankara'da ya da yakınındaki çebre illerde Messor veya çeşitli türlerin uçuşlarına yakın zamanda şahit olanlar ya da uçuşların başladığına dair bilgi sahibi olanlar bilgi verirse hoş olabilir simdiden teşekkürler. İyi hobiler.

MCS

Larva
Üye
bugün bakınmaya çıkacağım

Mamush_

Yumurta
Üye
bugün bakınmaya çıkacağım
Oncelikle cevabiniz icin tesekkurler. Nerede aramaya cikacaksiniz acaba mahsuru yoksa lokasyonu soyleyebilir misiniz biz de arayacagiz bugun bulursaniz cevap verseniz de guzel olabilir :)

MCS

Larva
Üye
Oncelikle cevabiniz icin tesekkurler. Nerede aramaya cikacaksiniz acaba mahsuru yoksa lokasyonu soyleyebilir misiniz biz de arayacagiz bugun bulursaniz cevap verseniz de guzel olabilir :)
Çayyolu tarafındayım hocam. Antrenmana giderken öyle bir bakınacağım detaylı bir arama yapmayacağım ama bulursam mutlaka dönüş sağlarım

Mamush_

Yumurta
Üye
Çayyolu tarafındayım hocam. Antrenmana giderken öyle bir bakınacağım detaylı bir arama yapmayacağım ama bulursam mutlaka dönüş sağlarım
Biz de Batıkent tarafındayız bulursak cevaplayabiliriz. İyi şanslar dilerim şimdiden...

muhammetbozbulut

Larva
Üye
Hava durumuna bak kardeşim 20 derecede buldum ve ankarada bulan arkadaşlar var

PRS.macro

Süper Koloni
Deneyimli Hobici
Üye
Bahçelievler/Emek civarında messor sp. buldum. Onun dışında bir uçuşa henüz denk gelmedim.

Batınönal

Yumurta
Üye
Hocamlar selam oncelikle iyi forumlar dilerim. Ankara'da ya da yakınındaki çebre illerde Messor veya çeşitli türlerin uçuşlarına yakın zamanda şahit olanlar ya da uçuşların başladığına dair bilgi sahibi olanlar bilgi verirse hoş olabilir simdiden teşekkürler. İyi hobiler.
Hocam selamlar bende Kırıkkaledeyim yaklaşık 1 haftadır arayış içerisindeyim işçilerin gezdiği yuvaları görüyorum ama hâlâ kraliçe karınca görmedim

EmirGulmen

Yumurta
Üye
manisa ve çevresindeki illerde uçuşların başladığını söyleyebilirim ankarada max 1-2 güne başlar

Mamush_

Yumurta
Üye
Cevap veren ve yardımcı olmaya çalışan bütün hocamlara teşekkürler :)