Albino Isopod

Böcek_sevdalı

Larva
Üye
Yolda yürürken "birkaç kaya kaldırayım, belki birkaç şey bulurum" dedim ve bir isopod kolonisine denk geldim. Aralarında bir adet albino vardı. Acaba o albinoyu kendi kolonime alsam sorun olurmu?

Mantis_

Majör
Deneyimli Hobici
Üye
Eklembacaklılarda albinizm görülmez. Muhtemelen ya freshmolt canlıdır ya da farklı bir türdür. Türleri aynı ise koloninize ekleyebilirsiniz fakat farklı türlerdelerse üreyemezler belki de birlikte yaşayamazlar.

Böcek_sevdalı

Larva
Üye
Eklembacaklılarda albinizm görülmez. Muhtemelen ya freshmolt canlıdır ya da farklı bir türdür. Türleri aynı ise koloninize ekleyebilirsiniz fakat farklı türlerdelerse üreyemezler belki de birlikte yaşayamazlar.
Freshmont nedir acaba birde aynı tür olduğuna eminim çünkü kolonisinin devamı benim kolonimle aynı

ToxiTkAn

Minör
Üye
Aynı koloni değildir farklı türlerin iç içe geçtiği bir durumdur zamanla çoğunlukta olan tür baskın gelecek ve soyunu devam ettirecekken diğer türden oluşan grup zamanla sayılarının azalmasıyla yok olacaktır

Böcek_sevdalı

Larva
Üye
Aynı koloni değildir farklı türlerin iç içe geçtiği bir durumdur zamanla çoğunlukta olan tür baskın gelecek ve soyunu devam ettirecekken diğer türden oluşan grup zamanla sayılarının azalmasıyla yok olacaktır
Pardon orda yanlış yazmışım onun kolonisinin türüyle benim koloninin türü aynı