Akrep Cinsi Nedir?

Bulut_Mercan

Asker
Üye

The_Arthropod

Majör
Ansiklopedik İnsan
Üye
Euscorpidler çok gıcık bir familya, o nedenle akreplerde uzman birisine sordum. Euscorpius tauricus.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle zararsız bir tür, Euscorpidae familyasındaki diğer türler gibi.

Bu arada o habere inanılmaz trigger'landım, çünkü o haberdeki de bir Euscorpius sp. , tamamen zararsız bir canlı. O nedenle hayatımda böyle konularda haber sitelerine ve ziraatçilere güvenmem. Bu akılsızlar bir örümcek/akrep bulurlar, ya giderler bir ziraatçiye sorarlar ya da hayvansever diye geçinen bir kedi-köpekçiye sorarlar. İnsan gider bir entomoloğa, araknoloğa sorar.

Son düzenleme:

Bulut_Mercan

Asker
Üye
Euscorpidler çok gıcık bir familya, o nedenle akreplerde uzman birisine sordum. Euscorpius tauricus.

Bu arada o habere inanılmaz trigger'landım, çünkü o haberdeki de bir Euscorpius sp. , tamamen zararsız bir canlı. O nedenle hayatımda böyle konularda haber sitelerine ve ziraatçilere güvenmem. Bu aklısızlar da bir örümcek/akrep bulurlar, ya giderler bir ziraatçiye sorarlar ya da hayvansever diye geçinen bir kedi-köpekçiye sorarlar. İnsan gider bir entomoloğa, araknoloğa sorar.
Haber sitesindeki videoyu izlediğimde haberin yalan olduğunu tahmin etmiştim zaten. İnsanımız bu tür konularda araştırmak yerine haberlere inanmayı tercih ettiği için böyle "clickbait" haberler yapılmaya devam ediliyor maalesef.
Cevap için Teşekkür ederim👍

Onurakboyun

Yumurta
Üye

Bu arada o habere inanılmaz trigger'landım, çünkü o haberdeki de bir Euscorpius sp. , tamamen zararsız bir canlı. O nedenle hayatımda böyle konularda haber sitelerine ve ziraatçilere güvenmem. Bu akılsızlar bir örümcek/akrep bulurlar, ya giderler bir ziraatçiye sorarlar ya da hayvansever diye geçinen bir kedi-köpekçiye sorarlar. İnsan gider bir entomoloğa, araknoloğa sorar.
trigger'lanmamak mümkünmü adam bütün cehaletiyle konuşmuş orda sarıkıza akrep diyo haberin sonunda kaç yıllık tarantula türünü akrep diye anlatıyo adam