Aileden İzin Alma Sorunu

tarantulamasling

Yumurta
Üye
Merhaba ben şuan 1 sling tari bakiyorum ailemden izinsiz almıştım, aldığım gün farketmişlerdi D: ilk istemediler sonra hala beslediğimi söyledim ses çıkarmadılar. Geçenlerde ikna etmiştim herşey çok güzel gidicekti fakat tarilerin zehirli olduklarını öğrendiler ve izin vermediler. Ben insanlara ciddi bir zararının olmadığını öldürücü/felç vb. anlattım fakat genede anlamıyorlar, canlı yemlerimi atmak zorunda kaldım 1-2 kez besleme yaptıktan sonra. Canlı yaklaşık olarak 1 aydır aç fakat abdomen gayet dolu. Neyse işte, hala bu tarime ses çıkarmıyorlar fakat gizli saklı, yemsiz olmuyor, tari sayımıda arttıramıyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? bu zehir mevzusu ile alakalı. Bu konu ile açılan başlıklara baktığımda çözüm bulamadım.

efe1320

Yumurta
Üye
Yapcak bişeyin yok mejbur hayvanı sahiplendir birine.

vxmr

Yumurta
Üye
kendilerinin araştırmasını öner zehir mevzusunu

tarantulamasling

Yumurta
Üye
benim bamam kaçarsa eeve adım atmıcanı yani banada nasıl tepki vericeni tahmin ediyorsundur 5 6 ay sonra hala öldürdüklerini sanıyomuş öldürmüyorlar araştır istersen dedim anladıktan sonra sıkıntı etmedi
Yorumun için teşekkür ederim deneyeceğim

Ünal

Larva
Üye
Hocam sahiplendirmekten başka şansın yok gibi ne hayvana eziyet olsun nede senin ailenle aran bozulsun

Lazesay

Yumurta
Üye
Merhaba ben şuan 1 sling tari bakiyorum ailemden izinsiz almıştım, aldığım gün farketmişlerdi D: ilk istemediler sonra hala beslediğimi söyledim ses çıkarmadılar. Geçenlerde ikna etmiştim herşey çok güzel gidicekti fakat tarilerin zehirli olduklarını öğrendiler ve izin vermediler. Ben insanlara ciddi bir zararının olmadığını öldürücü/felç vb. anlattım fakat genede anlamıyorlar, canlı yemlerimi atmak zorunda kaldım 1-2 kez besleme yaptıktan sonra. Canlı yaklaşık olarak 1 aydır aç fakat abdomen gayet dolu. Neyse işte, hala bu tarime ses çıkarmıyorlar fakat gizli saklı, yemsiz olmuyor, tari sayımıda arttıramıyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? bu zehir mevzusu ile alakalı. Bu konu ile açılan başlıklara baktığımda çözüm bulamadım.
Zehirin yediği canlılara uyguladığını söyle ve insana bi zararının olmadığı söyle tekrardan eğer yine hayır diyorlarsa sahiplendirmen gerek malesef

bizim gibi insanların yanıtlarını gösterebilirsin bak bunların bazıları biliyor
cidden bi zararı dokunmaz gibi

tarantulamasling

Yumurta
Üye
Zehirin yediği canlılara uyguladığını söyle ve insana bi zararının olmadığı söyle tekrardan eğer yine hayır diyorlarsa sahiplendirmen gerek malesef

bizim gibi insanların yanıtlarını gösterebilirsin bak bunların bazıları biliyor
cidden bi zararı dokunmaz gibi
yorumun için teşekkür ederim, söylediğim zaman " Ben bilmem, kaçarsa birine bir zarar verirse aramız açılır diyor. " eğer olmaz ise tanıdığım birine sahiplendiriceğim zaten.

Ünal

Larva
Üye
Sahiplendirmeyi düşünürsen burdayiz hocam ehdhdgdgdhd