3d printer formikaryum şablonları

Memloli

Yumurta
Üye
Dostlar 3d printer alıp karınca kolonisi oluşturmak için formikaryum için parça basmayı düşünüyorum. Ama şablonu kendim mi oluşturmam gerekiyor yoksa internette hazırını bulabilir miyim, bulunursa nereden bulunur? Bunları bilmiyorum. Bilen birileri öneri verebilir mi?

Elraen

Aile
Yönetici
Yönetici
Ekip
Vali
Yardımsever
İlklerden
Ansiklopedik İnsan
Forum Delisi
Deneyimli Hobici
Üye
Arama kısmına "Formicarium" yazdığın zaman ( ilgili sitede ) ciddi güzel ürünler çıkıyor. Yorumlara ve üretenlerin mesajlarına bakarsan fikir sahibi olabilirsin. Bir de küçük bir trick vereyim; ben genelde çizimleri paylaşan insanların ürettikleri ürünlerin içerisinde kolonilere baktıklarını tercih ediyorum. Hani test edildi onaylandı misali. Buna da dikkat edersen temiz iş çıkıyor.

Son olarak PLA'dan PETG'ye geçtim. Çok daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.

Memloli

Yumurta
Üye
Arama kısmına "Formicarium" yazdığın zaman ( ilgili sitede ) ciddi güzel ürünler çıkıyor. Yorumlara ve üretenlerin mesajlarına bakarsan fikir sahibi olabilirsin. Bir de küçük bir trick vereyim; ben genelde çizimleri paylaşan insanların ürettikleri ürünlerin içerisinde kolonilere baktıklarını tercih ediyorum. Hani test edildi onaylandı misali. Buna da dikkat edersen temiz iş çıkıyor.

Son olarak PLA'dan PETG'ye geçtim. Çok daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.
Teşekkür ederim abi